שירות פינוי דירה

מתי יש צורך בשירות פינוי דירה

פינוי דירה הוא תהליך שיכול לחסוך לכם הרבה זמן, כמו גם להחזיר אתכם לשגרה לאחר תקופה ארוכה של דחיינות הקשורה לסדר בבית. ישנם לא מעט מקרים אשר מצריכים שירות זה. חשוב להזמין אותו כולל הובלת תכולת הדירה לאחסון או למקום אחר לבחירתכם. להלן כמה דברים שכדאי לדעת על התהליך ומתי כדאי להזמינו.

לאחר מעבר דירה

במקרים רבים, אנשים רוכשים דירה לאחר שהיא הושכרה במשך שנים כאשר היא מרוהטת. אבל לקונים יש ריהוט משלהם והם לא זקוקים לריהוט הקיים. לפעמים אחריות הפינוי היא על המוכר ולפעמים על הקונה, תלוי מה ההסכם ביניהם. במצב כזה חשוב מאוד להזמין שירות פינוי דירה על מנת שיהיה באפשרותכם להיפטר בשקט מכל הריהוט שאתם זקוקים לו. את מכשירי החשמל ניתן למסור לנזקקים דרך קבוצות פייסבוק המיועדות לכן. כמו כן, חשוב להזמין שירות ניקיון לאחר הפינוי כדי שתוכלו להתחיל דף חדש ברגל ימין.

לאחר פטירת קרוב משפחה

אין ספק שהתעסקות עם הרכוש שנשאר בדירה לאחר פטירת קרוב משפחה אהוב, זאת משימה אמוציונאלית שלא כל אחד יכול לעמוד בה, במיוחד אם מדובר בקרוב משפחה בדרגה ראשונה. לכן, גם במקרה, הזה שירות פינוי דירות הוא עניין שכדאי להשאיר אותו לחברה המתעסקת בנושא זה. השגיחו על התהליך, אבל תנו אותו למומחים שיעשו זאת בקלות וביעילות.

פינוי דירה ואחסונה לקראת שיפוץ

אם אתם מתכננים שיפוץ כללי בכל רחבי הבית, ולא רוצים שהרכוש שלכם יינזק, חשוב לפנות את תכולת הדירה לאחסון. גם במקרה זה נכנס לתמונה שירות פינוי דירות. הם יפנו את התכולה, יאחסנו אותה ויחזירו אותה הביתה. אבל לאחר שהשיפוץ נגמר והתכונה חוזרת למקומה, כדאי להזמין שירות משלים: שירות סידור בתים. בלעדיו, אנשים ריבם נשארים עם הארגזים במשך חודשים עד שהם מוצאים את הזמן להחזיר הכל למקום. זה קורה בגלל שישראל היא מדינה עם שעות עבודה מרובות ולא תמיד יש כח לסדר את הבית.

כדאי לדעת: לקבלת הצעת מחיר מדויקת, יש לפרט כמה שיותר על תכולת הדירה. כמו כן, ישנם גורמים נוספים המשפיעים על המחיר כמו מס’ קומה, האם יש מעלית או לא ועוד.
Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *