מה צריך לדעת על שירותי הובלה בירושלים?

למי מיועדים שירותי הובלה בירושלים

ירושלים היא לא רק בירת מדינת ישראל אלא גם העיר בעלת מספר התושבים הגדול ביותר – כמעט 900,000 איש ואישה. באופן טבעי מדי שנה עוברים אל העיר שחוברה לה יחדיו ומאז לא מפסיקה לצמוח לא מעט ישראלים מערים אחרות, וישנם גם ירושלמים רבים שעוברים דירה בתוך העיר. אלה גם אלה זקוקים לשירות של הובלה בירושלים, וכשנדרש שירות שכזה כדאי לבחון היטב את הפרמטרים הבאים:

האם התאריך גמיש מבחינתכם?

הימים הראשונים של כל חודש, ובפרט בקיץ, מתאפיינים במספר רב יחסית של עוברי דירה בירושלים, והמובילים בעיר הקודש עמוסים בעבודה. כך גם בימים האחרונים של כל חודש. אם יש לכם אפשרות להגמיש את תאריך ההובלה בי-ם, נסו לכוון אותו לאמצע החודש, וכך הסיכוי שלכם לקבל תשובה חיובית גדול יותר ובהחלט ייתכן שגם תשלמו פחות.

נצלו את ההזדמנות למיין את כל הפריטים שלכם

לקראת הובלה בירושלים כדאי להקדיש מספיק זמן לטובת מיון אמיתי של כל הפריטים שהצטברו אצלכם. את כל מה שלא באמת משרת אתכם אין סיבה שתקחו אתכם – בדרך זו גם תיהנו מהתחדשות אמיתית וגם יכול להיות שתגלו שאתם צריכים הובלה קטנה יותר. פריטים מיותרים מבחינתכם שעדיין שמישים אפשר לתרום לעמותות רלוונטיות, מה שלא שמיש וניתן למחזור רצוי לקחת למחזור, ואת כל השאר פשוט תזרקו, ותגלו כמה כיף זה לשחרר מה שלא צריך באמת (וכמה כיף זה שצריך לארוז פחות ארגזים וכמובן גם לפרוק פחות ארגזים…)

הובלת דירה בירושלים – לא בלי ביטוח

גם אחרי שנפטרתם מכל אותם פריטים שאין להם ערך אמיתי עבורכם, סביר להניח שנשארתם עם לא מעט פריטים שהם כן בעלי ערך כספי משמעותי – על-מנת שההובלה לא תסתיים במפח נפש של ממש, כדאי לוודא היטב מה כולל הביטוח, ואיך תפוצו אם ייגרם נזק כלשהו לאחד הפריטים הנ”ל. חשוב לזכור שגם המובילים המיומנים ביותר עלולים להפיל את מסך הטלוויזיה היקר, או לאבד חפץ כזה או אחר, ועל כן חשוב מאוד הביטוח.

ספרו למובילים הכל

כשמחפשים שירותי הובלה בירושלים חשוב מאוד לספק לאנשי המקצוע שיבצעו את ההובלה תמונת מצב מלאה של ההובלה: אילו פריטים יש להוביל מהבית הקודם לדירה החדשה, האם ישנה מעלית בבניין הקיים ובזה החדש, אם אין האם מדובר בחדר מדרגות צר או רחב, בדיוק באיזו קומה מדובר בשני הבניינים וכו’. כדאי לזכור שבסופו של דבר אי אפשר להסתיר את המצב האמיתי מהמובילים, וחבל על עוגמת הנפש של שני הצדדים.

עוד כדאי לקחת בחשבון שייתכנו הובלות מורכבות – כאלה שלמשל מחייבות שימוש במנוף, כאלה שבמסגרתן יש לפרק ארונות ולהרכיב מחדש וכו’ – ובמקרים אלה חשוב מאוד לסכם הכל בכתב, כך שלשני הצדדים יהיה ברור מה כוללת ההובלה ומה לא, וכמובן מה נכלל במחיר ומה מחייב תשלום בנפרד.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *